Ana SayfaGizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu web sitesini ziyaretiniz ve bu web sitesi aracılığıyla sunduğumuz hizmetleri kullanımınız sırasında, hakkınızda elde ettiğimiz bilgileri ve talep ettiğiniz hizmetleri kullanma ve koruma şeklimiz, bu Gizlilik Politikasında belirtilen koşullara tabidir. bu web sitesini kullanarak ve bu web sitesi aracılığıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep ederek, bu Gizlilik Politikasında belirtilen şartları kabul etmiş olursunuz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliğini sağlamak için “SSL” sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle, verilen bilgiler internette başkaları tarafından görülemez. Bu koruma, e-posta ile gönderilen bilgiler için geçerli değildir. Üyelerimiz hakkında elde ettiğimiz bilgileri kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özenle ele alıyoruz. Bu bilgilere sadece şirketimiz ve sigorta şirketi personeli tarafından, üyelerimizin talep ettiği hizmetler kapsamında ve tamamlanması amacıyla ulaşılabilmektedir.

dirensigorta.com’ten gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “dirensigorta.com bültenlerini almak istemiyorsanız tıklayın.” linkine tıklayarak, [email protected] adresine e-posta göndererek ya da (0216) 441 53 29 numaralı Sigorta Destek Hattımız’dan arayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilir, yine [email protected] adresine e-posta göndererek ya da (0216) 441 53 29 numaralı Sigorta Destek Hattımız’dan arayarak, zaman zaman hizmetlerimiz ve poliçenizin durumu hakkında bilgi vermek amacı ile gönderdiğimiz SMS’leri almak istemediğinizi iletebilirsiniz.

2. Bilgi Kaynakları

Hakkınızda edindiğimiz bilgiler, size en uygun hizmetleri sunabilmemiz ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli iyileştirebilmemiz için tasarlanmıştır. Bu bilgiler aşağıdaki üç şekilde sağlanmaktadır.

a. Sizin Tarafınızdan Sağlanan Bilgiler

Web sitemizi kullanarak veya e-posta, faks ve diğer yollarla bize sağladığınız bilgileri alıyor ve kaydediyoruz. Bu şekilde elde edilen bilgiler, bize gönüllü olarak sağladığınız bilgilerdir. Bu bilgileri verip vermemekte özgürsünüz, ancak size daha hızlı, daha doğru, daha etkin ve daha iyi hizmet sunabilmemiz için web sitemizde sizden istenen tüm bilgileri vermenizi öneririz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmet için gerekli olan zorunlu bilgileri vermediğiniz takdirde talebinizin yerine getirilmeyeceği dikkate alınmalıdır. Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasını sağlamaktan siz sorumlusunuz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyin. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi veya beyan verilmesi, talep ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı sorumluluğunu ve poliçeye dayalı sigorta taleplerini etkileyebilir.

b. Otomatik Olarak Sağlanan Bilgiler

Web sitemizi daha önceki ziyaretleriniz sırasında elde edilen bilgiler ve web sitemizi ziyaretiniz sırasında bilgisayarlarımızın ve işletim sistemlerimizin sizi otomatik olarak tanımasını sağlayan “çerezler” adı verilen bir tanımlama sistemi aracılığıyla aldığınız hizmetlerdir. Bilgisayarınızın Yardım menüsünde, bu özelliği tamamen sınırlamak veya devre dışı bırakmak için yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz. Ancak bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için kullanılacağından bu özelliği açık bırakmanızı tavsiye ederiz.

c. Diğer Kaynaklardan Sağlanan Bilgiler

Sigorta poliçenizi güncel tutmak, adres ve telefon numaranızı güncel tutmak için TRAMER ve ticaret sicilleri, sigortanızı satın aldığınız sigorta şirketi gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Sitemizi ziyaret eden ve/veya burada belirtilen koşullar dışında hizmet talep eden herkes, “Kullanıcı Sözleşmesi” bölümünde belirtilen koşulları okumuş ve içeriğini tamamen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanıcı Sözleşmesi” bölümlerinin şartları ve ayrıca bu şartlara dirensigorta.com tarafından zaman zaman yapılan revizyonlar siz ve dirensigorta.com arasında kurulan hukuki ilişkinin tamamını teşkil eder ve her iki tarafı da bağlar. partiler Yazılı olarak aksi kararlaştırılmadıkça, resistsigorta.com’a karşı herhangi bir iddiada bulunulamaz ve bu hükümlere karşı herhangi bir hak iddia edilemez.

Telefon: (0216) 441 53 29

E-posta: [email protected]

Çalışma Saatleri: Haftanın 6 Günü, 08:00 – 18:00

Hertürlü soru, görüş ve önerileriniz için;

(0216) 441 53 29 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

  • Ana Sayfa
  • Ürünlerimiz
  • İletişim
Yardıma mı ihtiyacınız var?